Raamatupidamise teenused

Bengo Finants pakub raamatupidamise teenust väikse ja keskmise suurusega ettevõtetele, kelle raamatupidamise maht ei nõua eraldi raamatupidaja palkamist ja kellel on soodsam kasutada raamatupidamisteenust osutavat ettevõtet.

Raamatupidamisteenus

Bengo finants pakub professionaalset raamatupidamisteenust väikese ja keskmise suurusega Eestis registreeritud äriühingutele.
Raamatupidamisteenus

Palgaarvestus

Palgaarvestus on üks asjatundlikust nõudvamaid raamatupidamisprotsesse, sest muutujaid on väga palju. Erinevaid tasuliigid nagu boonused, puhkusetasud, haigushüvitised.
Palgaarvestus

MTÜ ja OÜ raamatupidamine

Peamine erinevus OÜ ja MTÜ vahel on see, et mittetulundusühing ei tohi taotleda kasumit. Muus osas ei erine MTÜ-de raamatupidamine suuresti äriühingu raamatupidamisest.
MTÜ ja OÜ raamatupidamine

Personaliarvestus

Personaliarvestus on personalihalduse ja raamatupidamise protsess, mis algab töötajaga töölepingu sõlmimisest ning lõpeb töösuhte lõpetamisega.
Personaliarvestus

FIE raamatupidamine

FIEd nagu kõik teised ettevõtlusvormid on raamatupidamiskohuslased. Siiski on siin teatavad erinevused teiste ärivormidega.
FIE raamatupidamine

Kassapõhine raamatupidamine

Kassapõhine raamatupidamine on kõige lihtsam raamatupidamise viis, kus oluliseks on vaid see, kuidas raha tuleb ja kuhu ta läheb.
Kassapõhine raamatupidamine